Ulica Gustáva Mallého - HERRYS - Na prenájom úplne nový obchodný priestor v novostavbe Matadorka v Petržalke

26.74 m2
Ulica Gustáva Mallého, Bratislava-Petržalka
14,50 € /m2/mesiac

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na prenájom úplne nový obchodný priestor s výmerou 26,74 m2, ktorý sa nachádza na prízemí v novostavbe Matadorka v obľúbenej lokalite v Petržalke.  Prenajíma sa v stave "holopriestor". K obchodnému priestoru je možné si prenajať za príplatok vonkajšie parkovacie státia hneď pred vchodom . 

OBCHODNÝ PRIESTOR
výmera 26,74 m2

VÝHODY
dispozícia
lokalita
holopriestor -možnosť prispôsobiť na rôzne podnikateľské účely
výklad
výška priestoru 4,7 m - možnosť čiastočne vytvoriť druhé podlažie
hneď vedľa vchodu do domu

DISPOZÍCIA
Priestor pozostáva z jednej miestnosti. Prenajíma sa v stave "holopriestor", s prípravou na vzduchotechniku a montáž zdravotechniky. Vhodné ako predajňa, alebo napríklad na služby typu kaderníctvo, nechtové štúdio.
Viď pôdorys.

PROJEKT
MATADORKA je polyfunkčný bytový komplex, ktorý majiteľom ponúkne vysoký štandard bývania spolu s všestrannou občianskou vybavenosťou a prináša do danej lokality kvalitnú a nadčasovú architektúru.

LOKALITA
Obchodný priestor sa nachádza v novostavbe Matadorka v obľúbenej lokalite v blízkosti zelezničnej stanice v Petržalke,  ktorá poskytuje veľmi dobrú dopravnú dostupnosť autom, do centra mesta alebo na diaľničný obchvat, kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody (nákupné centrum Vienna Gate ), potraviny, kaviarne, reštaurácie.

CENA
14,50 EUR/m2 bez Dph + energie
depozit vo výške dvojmesačného nájomného

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Ulica Gustáva Mallého, Bratislava-PetržalkaMapa
26.74 m2Pôdorys
Komerčné a prevádzkové priestory
14,50 € /m2/mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava V
Obec:
Bratislava-Petržalka
Ulica:
Ulica Gustáva Mallého
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory
ID inzerátu:
EW131
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
26.74 m2
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
Energ. certifikát:
B
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Touto cestou chcem podať feedback k Vašej spoločnosti, ako aj k Vašej maklérke. Som nadmieru spokojný s Vašimi službami ako aj prístupom ľudí vo Vašej spoločnosti. Chcel by som vyzdvihnúť hlavne slečnu Romanu Michalovú, ktorá mi celý rok pomáhala pri prenajatí bytu, odovzdaní a nakoniec bola nápomocná aj pri kúpe bytu. Vždy, keď som potreboval, mi ochotne poradila a vždy všetko zariadila za mňa. Je to PROFESIONÁLKA a vidno, že si do svojho teamu vyberáte iba správnych ľudí. Preto viem, že keď sa opäť budem pohybovať po realitnom trhu, určite budem kontaktovať slečnu Michalovú ako aj Vašu spoločnosť HERRYS, ktorej ľudia ako ona robia dobré meno. “

Mgr. Martin Peczár

Viac referencií