Bajkalská - HERRYS - Na prenájom garážové parkovacie státie v projekte Tri veže

13.00 m2
Bajkalská, Bratislava-Nové Mesto
70 € /mesiac

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na prenájom garážové parkovacie státie v novostavbe Tri Veže (II.Veža) na Bajkalskej ulici v Novom Meste. Je situované na -1.podlaží a je ihneď k dispozícii. Parkovacie státia v garáži objektu Tri Veže majú kamerový bezpečnostný systém, neustálu SBS službu a recepciu.

CENA
70 EUR / mesačne, vrátane mesačných nákladov (12 EUR), vstupného čipu a ovládača na garážovú bránu

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Bajkalská, Bratislava-Nové MestoMapa
13.00 m2
Malé objekty, garáže
70 € /mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Bajkalská
Kategória:
Malé objekty, garáže
Energ. certifikát:
Nemá
Druh parkovania:
garážové státie
ID inzerátu:
LL187
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Týmto by som sa rád poďakoval za sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti na Nobelovej ulici a za celkové „sprevádzanie“ pri všetkých procesných úkonoch. Obzvlášť patrí srdečná vďaka p. Horňákovej , ktorá bola zakaždým k dispozícií a svojou pridanou hodnotou ma osobne presvedčila o jej profesionalite, nakoľko s jej proaktívným prístupom som bol len v pozícií výberu bez ťažšieho rozhodovania. Veľmi mi pomohla aj pri výbere vhodného vybavenia v rámci nadštandardu ,ochotne poradila v rámci celkového zladenia a výhodách jednotlivých riešení. Posledným milým bodom bol vkusný a trefný darček pri odovzdávaní bytu od spoločnosti HERRYS, kde už som nadobudol presvedčenie , že tu boli skutočne pre „MŇA“. Ďakujem ešte raz . “

Marián Oross

Viac referencií