Blumentálska - HERRYS - Na prenájom obchodný priestor s terasou v projekte Steinov dvor 2 na Blumentálskej ulici v Starom Meste

44.34 m2
Blumentálska, Bratislava-Staré Mesto
990 € /mesiac

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom obchodný priestor s terasou na prízemí vo vnútrobloku v projekte Steinov dvor 2 v obľúbenej lokalite v Starom Meste . Prístup k obchodnému priestoru je možný z Blumentálskej aj Legionárskej ulice. 

OBCHODNÝ PRIESTOR
priestor má rozlohu 44,34 m2
terasa 56 m2

VÝHODY
stav holopriestor
dispozícia  
lokalita

DISPOZÍCIA
Priestor pozostáva z jednej miestnosti a sociálneho zariadenia. Viď pôdorys. Prenajíma sa v stave "holopriestor", s prípravou na vzduchotechniku a montáž zdravotechniky. 

LOKALITA
Obchodný priestor sa nachádza v novostavbe Steinov dvor 2 v Starom Meste, ktorá poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť autom, do centra mesta alebo na diaľničný obchvat, kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody (nákupné centrum Centrál a Eurovea), potraviny, kaviarne, reštaurácie.

CENA
990,- EUR+ Dph +  110,- EUR+ Dph preddavok na energie, depozit vo výške dvojmesačného nájomného 

 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS. 

Blumentálska, Bratislava-Staré MestoMapa
44.34 m2Pôdorys
Komerčné priestory
990 € /mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Blumentálska
Kategória:
Komerčné priestory
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
44.34 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
ID inzerátu:
EW86
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Chcela by som sa Vám ešte raz poďakovať za Vašu starostlivosť o mňa, ako o Vášho klienta. Celé 2 roky je spolupráca s Vami na vysokej profesionálnej úrovni s ľudským prístupom. Kontakt na Vás mi bol odporúčaný a som veľmi rada že som ho využila. Určite budem Vaše služby naďalej využívať aj v budúcnosti a odporúčať Vás a Vašu kanceláriu aj svojim známym. Želám Vám veľa úspechov a spokojných zákazníkov.“

Iveta Kulifajová

Viac referencií