Steinov Dvor - HERRYS - Na prenájom obchodný priestor s terasou v projekte Stein v Starom Meste

44.34 m2
Steinov Dvor, Bratislava-Staré Mesto
990 € /mesiac

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom obchodný priestor s terasou na prízemí vo vnútrobloku v projekte Stein v obľúbenej lokalite v Starom Meste . Prístup k obchodnému priestoru je možný z Blumentálskej aj Legionárskej ulice.  Prenajíma sa v stave "holopriestor", s prípravou na vzduchotechniku a montáž zdravotechniky. Po dohode je možné vyhotoviť : sociálne zariadenie, podlahy a interiérové dvere. 

OBCHODNÝ PRIESTOR
priestor má rozlohu 44,34 m2
terasa 56 m2

VÝHODY
dispozícia  
lokalita

DISPOZÍCIA
Priestor pozostáva z jednej miestnosti a sociálneho zariadenia. Viď pôdorys. Prenajíma sa v stave "holopriestor", s prípravou na vzduchotechniku a montáž zdravotechniky. Po dohode je možné vyhotoviť sociálne zairiadenie, podlahy a interiérové dvere. 

LOKALITA
Obchodný priestor sa nachádza v novostavbe Steinov dvor 2 v Starom Meste, ktorá poskytuje výbornú dopravnú dostupnosť autom, do centra mesta alebo na diaľničný obchvat, kompletnú občiansku vybavenosť - školy, škôlky, obchody (nákupné centrum Centrál a Eurovea), potraviny, kaviarne, reštaurácie.

CENA
990,- EUR+ Dph +  110,- EUR+ Dph preddavok na energie, depozit vo výške dvojmesačného nájomného 

 © Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS. 

Steinov Dvor, Bratislava-Staré MestoMapa
44.34 m2Pôdorys
Komerčné a prevádzkové priestory
990 € /mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Steinov Dvor
Kategória:
Komerčné a prevádzkové priestory
ID inzerátu:
EW86
Stav objektu:
novostavba
Počet miestností:
1
Podlahová plocha:
44.34 m2
Druh parkovania:
verejné parkovanie
Energ. certifikát:
B
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Veľké ďakujeme p. Marušinovi za jeho ochotu a promptné zabezpečenie podpisu nájomnej zmluvy v Panorama city. Profesionálny prístup, lojálnosť a nasadenie makléra nie je samozrejmosťou na súčasnom trhu nehnuteľností. Snažil sa vyhovieť našim požiadavkám na 100%. Ďakujeme!“

Anna Škuba Andrejcová

Viac referencií