Plynárenská - HERRYS - Prenájom obchodného priestoru v novom rezidenčnom projekte CityPark Ružinov

43.00 m2
Plynárenská, Bratislava-Ružinov
750 € /mesiac

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom obchodný priestor v rezidenčnej novostavbe CityPark Ružinov na Plynárskej ulici. Priestor sa nachádza v druhej veži projektu so vstupom z rozsiahleho rezidenčného parku, ktorý obklopuje celý projekt. Úžitková plocha priestoru je 43 m2 vrátane zázemia s toaletou.

CityPark Ružinov sa nachádza priamo v srdci najrozsiahlejšej biznis zóny v Bratislave, čím ponúka širokú a dostatočnú klientelu zamestnancov z biznis centier ako i rezidentov samotného objektu.

PRIESTOR
Obchodný priestor disponuje veľkými výkladmi z dvoch strán. Celková úžitková plocha je 43 m2, vrátane zázemia s toaletou. Vstup je priamo z rezidenčného parku. Priestor je v ponuke nezariadený, je možne s priestorom pracovať, zariadiť ho podľa potreby. Ideálny na menšiu prevádzku služieb. V bezprostrednej blízkosti priestoru sa nachádza kaviareň. Priestor je k dispozícií ihneď.

VÝHODY
atraktívne miesto s veľkým pohybom ľudí
výborná lokalita
komunitná zóna
priamo v projekte City Park sa nachádza 432 bytov a 117 loftov a apartmánov
biznis centra v okolí zamestnávajú okolo 10.000 zamestnancov

LOKALITA
Priestor sa nachádza v obľúbenej novostavbe CityPark Ružinov s kompletnou občianskou vybavenosťou a vysokou fluktuáciou ľudí. V blízkosti sa nachádzajú administratívne biznis centra i niekoľko ďalších rezidenčných projektov, ktoré zabezpečia neustály prísun zákazníkov.

CENA
750 € + DPH + energie
 

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

 

Plynárenská, Bratislava-RužinovMapa
43.00 m2Pôdorys
Komerčné priestory
750 € /mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Plynárenská
Kategória:
Komerčné priestory
Stav objektu:
novostavba
Podlahová plocha:
43.00 m2
Druh parkovania:
neuvedené
ID inzerátu:
KJ08
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Rád by som touto cestou poďakoval vašej realitnej maklérke, ktorá mi pomohla prenajať môj byt v Mečíkovej ulici. Vzhľadom k tomu, že dlhodobo žijem v zahraničí, prenajať byt na Slovensku znamená pre mňa pomaly nadľudské úsilie. Mal som tú česť využiť služby niektorých agentúr, ale po skúsenostiach s vami som uveril, že na Slovensku môže ešte realitný trh fungovať. Komunikácia bola spontánna, bezproblémová, ústretová, a hlavne ľudská. Vďaka nej sa mi podarilo konečne nájsť bezproblémových nájomcov, ktorí dokonca nedávno požiadali o predĺženie doby prenájmu. Chcem touto cestou poďakovať a popriať HERRYSu veľa spokojných zákazníkov.“

Erich Rusko

Viac referencií