Pernek - HERRYS - Predaj veľkého a rovinatého stavebného pozemku s prístupom a sieťami v príjemnej lokalite pri lese v Perneku

1.00 m2
Pernek, Pernek
99 900 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj rovinatý pozemok v Perneku na úpätí Malých Karpát v okrese Malacky s rozlohou 1665 m2. Na danom pozemku sa nachádza betónový základ na výstavbu víkendového domčeka. Priamo na pozemku sa nachádza elektrina, plyn, septik, kanalizácia aj studňa. Prístup na pozemok je z hlavnej cesty. Pri pozemku sa nachádza potok z dvoch strán pozemku. Podľa platnej UPI je regulatív výšky zástavby: max 2 nadzemné podlažia, plošný regulatív pre individuálne rodinné domy - priemer 600 - 1000 m2.

POZEMOK
veľkosť: 1665 m2
všetky IS na pozemku
výhľad
tichá, zelená lokalita 
studňa
rovinatý pozemok
potok pri pozemku

LOKALITA
Pozemok sa nachádza v obci Pernek na úpätí Malých Karpát v blízkosti športového a rekreačného strediska Pezinská baba. Priamo v obci sú potraviny, základná škola, zástavka MHD.

CENA
99.900 EUR

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Pernek, PernekMapa
1 665.00 m2
Pozemky
99 900 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Malacky
Obec:
Pernek
Ulica:
Pernek
ID inzerátu:
BF_337
Kategória:
Pozemky
Druh:
pre rodinné domy
Plocha pozemku:
1 665.00 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Veľmi rád by som vyjadril maximálnu spokojnosť s vašimi službami pri kúpe môjho bytu na Nobelovej. Naozaj som sa dlho nestretol s tak profesionálnym prístupom, ktorý mi p. Romana Michalová poskytovala ako kontaktná osoba v HERRYSe. Nikdy nenastal žiaden väčší problém, Vždy tam bola maximálna ochota riešiť veci okamžite a s pozitívnym výsledkom. Chcel by som sa teda aj touto cestou poďakovať za absolútne "bezbolestný" proces kúpy a odovzdania bytu - ďakujem! “

Peter Hacek

Viac referencií