Pernek - HERRYS - Predaj veľkého a rovinatého stavebného pozemku s prístupom a sieťami v príjemnej lokalite pri lese v Perneku

1.00 m2
Pernek, Pernek
99 900 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj rovinatý pozemok v Perneku na úpätí Malých Karpát v okrese Malacky s rozlohou 1665 m2. Na danom pozemku sa nachádza betónový základ na výstavbu víkendového domčeka. Priamo na pozemku sa nachádza elektrina, plyn, septik, kanalizácia aj studňa. Prístup na pozemok je z hlavnej cesty. Pri pozemku sa nachádza potok z dvoch strán pozemku. Podľa platnej UPI je regulatív výšky zástavby: max 2 nadzemné podlažia, plošný regulatív pre individuálne rodinné domy - priemer 600 - 1000 m2.

POZEMOK
veľkosť: 1665 m2
všetky IS na pozemku
výhľad
tichá, zelená lokalita 
studňa
rovinatý pozemok
potok pri pozemku

LOKALITA
Pozemok sa nachádza v obci Pernek na úpätí Malých Karpát v blízkosti športového a rekreačného strediska Pezinská baba. Priamo v obci sú potraviny, základná škola, zástavka MHD.

CENA
99.900 EUR

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Pernek, PernekMapa
1 665.00 m2
Pozemky
99 900 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Malacky
Obec:
Pernek
Ulica:
Pernek
ID inzerátu:
BF_337
Kategória:
Pozemky
Druh:
pre rodinné domy
Plocha pozemku:
1 665.00 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Touto cestou by som sa chcela poďakovať p.Gabriele Horňákovej za vynikajúcu spoluprácu pri kúpe bytu v novom projekte. Jej prístup bol vysoko profesionálny, zároveň veľmi ľudský a chápavý. Vždy mi promptne a otvorene zodpovedala na všetky moje otázky, častokrát aj počas pracovného voľna. Veľmi oceňujem tento jej proklientský postoj, ochotu, čo mi veľmi pomohlo aj pri zladení termínov pri preberaní nehnuteľnosti. Veľká vďaka a želám veľa ďalších úspechov celej realitnej kancelárii HERRYS.“

Želmíra Hanusová

Viac referencií