Karloveské Rameno - HERRYS - Na prenájom priestranný 3izbový byt v novostavbe na brehu Karloveského ramena s výhľadom na Dunaj

91.00 m2
Karloveské Rameno, Bratislava-Karlova Ves
990 € /mesiac

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom priestranný 3izbový byt s lodžiou v novostavbe na ulici Karloveské RamenoJe situovaný na 2. poschodí (celkovo 7) a ponúka výbornú dostupnosť do centra mesta, skvelú orientáciu a dispozičné riešenie.

BYT
3izbový
úžitková plocha 91 m2 (byt 84 m2, loggia 7 m2)

VÝHODY
výborná dopravná dostupnosť
slnečný, svetlý byt
priestranný byt
garážové státie
občianska vybavenosť

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, samostatnej toalety, obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou a 2 samostatných nepriechodných izieb. K bytu prislúcha aj pivnica a garážové státie. 

LOKALITA
Byt sa nachádza v novostavbe na ulici Karloveské Rameno ktorá poskytuje skvelú dopravnú dostupnosť (centrum mesta do niekoľko minút) a kompletnú občiansku vybavenosť. Rekreáciu a šport ponúkajú blízke športoviská, rameno Dunaja a Petržalská hrádza.

CENA
990 EUR + 180 EUR vrátane energií. Garážové státie za poplatok 99 EUR. V prípade záujmu je možnosť prenájmu druhého parkovacieho miesta za poplatok 90 EUR.


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Karloveské Rameno, Bratislava-Karlova VesMapa
91.00 m2
Byty
990 € /mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Karlova Ves
Ulica:
Karloveské Rameno
ID inzerátu:
VR92
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
91.00 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
garážové státie
Cena za energie:
180
Energ. certifikát:
neuvedené
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Rád by som touto cestou poďakoval vašej realitnej maklérke, ktorá mi pomohla prenajať môj byt v Mečíkovej ulici. Vzhľadom k tomu, že dlhodobo žijem v zahraničí, prenajať byt na Slovensku znamená pre mňa pomaly nadľudské úsilie. Mal som tú česť využiť služby niektorých agentúr, ale po skúsenostiach s vami som uveril, že na Slovensku môže ešte realitný trh fungovať. Komunikácia bola spontánna, bezproblémová, ústretová, a hlavne ľudská. Vďaka nej sa mi podarilo konečne nájsť bezproblémových nájomcov, ktorí dokonca nedávno požiadali o predĺženie doby prenájmu. Chcem touto cestou poďakovať a popriať HERRYSu veľa spokojných zákazníkov.“

Erich Rusko

Viac referencií