Povoznícka - HERRYS - Na predaj slnečný stavebný pozemok so stavebným povolením

420.00 m2
Povoznícka, Bratislava-Lamač
198 000 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok o rozlohe 400 m2 v tichej rezidenčnej štvrti v Lamači - Segnáre. Rovinatý pozemok má šírku v priemere 13 m a dĺžku 32,5 m. Inžinierske siete sú na pozemku a prístup zabezpečuje asfaltová cesta. Na pozemku sa nachádza starší rodinný dom - možnosť ho zrekonštruovať a pristavať k nemu ďalšiu časť, alebo ho zbúrať a postaviť nový dom. Stavebné a búracie povolenie je pripravené.

POZEMOK
Veľkosť: 420 m2

VÝHODY
vynikajúca lokalita neďaleko Kačínu a Železnej studienky
rovinatý pozemok
tichá lokalita
stavebné povolenie
búracie povolenie
pripravený projekt na výstavbu rodinného domu o úžitkovej ploche 121 m2
súhlas susedov
výborné dopravné napojenie
MHD spoje
autom do centra mesta 12 minút
možnosť kúpenia priľahlého pozemku o výmere 730 m2 na výstavbu druhého rodinného domu

LOKALITA
Lamač je obľúbená rezidenčná štvrť s výbornou dostupnosťou do centra mesta a s občianskou vybavenosťou. V blízkej vzdialenosti sa nachádzajú cyklotrasy, ako aj letné kúpalisko Rosnička. Blízko do prírody, ale aj do mesta v oáze pokoja a milými susedmi.

CENA
198.000 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK)

Povoznícka, Bratislava-LamačMapa
420.00 m2
Pozemky
198 000 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Lamač
Ulica:
Povoznícka
ID inzerátu:
LL135
Kategória:
Pozemky
Druh:
pre rodinné domy
Plocha pozemku:
420.00 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„V realitnej kancelárii HERRYS sú ľudia, ktorí sa vyznajú a ktorých práca baví. Áno, provízia bola vyššia, ale mal som možnosť pozorovať profesionála v akcii. Naučil som sa, že záleží na tom, ako urobiť fotky bytu. Aj to, že je dôležité mať prehľad o cenách nehnuteľností, aby sa cena stanovila primerane. S obdivom som sledoval ako maklér prezentoval byt záujemcom, aj ako hľadal spôsoby, ako ich prilákať. Byt sme predali v rozumnom čase a za cenu, s ktorou som bol spokojný ja a myslím, že aj kupujúci. Privítal som, že formality (kúpno - predajná zmluva, kataster, dokonca koordinácia s bankou poskytujúcou úver kupujúcemu) sa ma takmer netýkali. Všetko predpripravili v HERRYSe. Myslím, že tá vyššia provízia za to stála.“

BR

Viac referencií