Bajkalská - HERRYS - Na predaj priestranný 1,5 izbový apartmán s lodžiou v novostavbe NOVÝ RUŽINOV s unikátnym rezidenčným parkom

39.09 m2
Bajkalská, Bratislava-Ružinov
129 900 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj slnečný 1,5 izbový apartmán s lodžiou v mestskej vile Valentine v projekte Nový Ružinov na Bajkalskej ulici. Kolaudácia mestskej vily je plánovaná na leto 2019, súčasťou je unikátny rezidenčný park s množstvom zelene. Apartmán spolu s lodžiou má výmeru 44,59 m2, nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží obytného bloku s výťahom a je orientovaný na západ. Apartmán sa predáva v štandardnom vyhotovení vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi. Apartmán disponuje priestrannou obývacou izbou spojenou s kuchyňou, s možnosťou vytvorenia samostatnej spálne.

APARTMÁN
1,5 izbový
úžitková plocha 44,59 m2 (apartmán 39,09 m2, lodžia 5,50 m2)
orientácia: Z
priložený pôdorys

VÝHODY
rezidenčný park medzi bytovými blokmi
funkčné riešenie apartmánu
vyhotovenie štandard vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi
v blízkosti sa nachádza hrádza pre cyklistov
výborné dopravné napojenie do mesta aj na obchvat 

DISPOZÍCIA
Apartmán pozostáva z: vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľňa spojená s WC, obývacia izba spojená s kuchyňou a spacím kútom, lodžia. 

Mestská vila Valentine je súčasťou 3. fázy projektu Nový Ružinov, ktorej kolaudácia je plánovaná na leto 2019, odovzdávanie je plánované od 4Q 2019.

LOKALITA
Veľkým benefitom projektu Nový Ružinov je unikátny rezidenčný park, kde nájdu obyvatelia množstvo zelene, stromov, lavičiek a detských ihrísk. Výborná poloha pre rekreačných športovcov keďže priamo od bloku je možné napojiť sa na hrádzu s cyklistickou dráhou. Neďaleký diaľničný obchvat zabezpečuje výbornú dostupnosť do všetkých častí mesta, ako aj mimo neho.

CENA
129.900 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Bajkalská, Bratislava-RužinovMapa
39.09 m2Pôdorys
Byty
129 900 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
ID inzerátu:
RM45
Kategória:
Byty
Druh:
1,5 izbový byt
Podlahová plocha:
39.09 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
neuvedené
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Veľmi pekne ďakujem za ochotný a profesionálny prístup makléra. Vyriešil každý problém, ktorý sa vyskytol medzi mnou a podnájomníkom.“

p. Horváthová

Viac referencií