Medená - HERRYS - Na prenájom krásny a luxusný, kompletne klimatizovaný 2 izbový byt v historickom centre Bratislavy

95.00 m2
Medená, Bratislava-Staré Mesto
1 000 €/mesiac

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom priestranný luxusný a kompletne klimatizovaný 2izbový byt s terasou v tehlovej bytovke v centre mesta na Medenej uliciJe situovaný na 2. poschodí (celkovo 6) a ponúka výbornú polohu v centre mesta, kompletnú občiansku vybavenosť a dispozičné riešenie.

BYT
2izbový
úžitková plocha 102 m2 (byt 95 m2, terasa 7 m2)

VÝHODY
výborná dopravná dostupnosť
slnečný, svetlý byt
priestranný byt
luxusný byt
klimatizovaný
historické centrum
občianska vybavenosť


DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo vstupnej haly, kúpeľne, samostatnej toalety, obývacej izby s kuchyňou a jedálenskou časťou, 1 samostatnej nepriechodnej izby. 

LOKALITA
Byt sa nachádza v historickom centre na Medenej ulici, ktorá poskytuje skvelú dopravnú dostupnosť (centrum mesta) a kompletnú občiansku vybavenosť. Nákupné centrum Eurovea je len niekoľko minút chôdze. Rekreáciu a šport ponúkajú nábrežie, sad Janka Kráľa, Medická záhrada a priľahlé svahy Malých Karpát.

CENA
1000 EUR + 200 EUR vrátane energií

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Medená, Bratislava-Staré MestoMapa
95.00 m2
Byty
1 000 €/mesiac
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
Ulica:
Medená
ID inzerátu:
VR63
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
95.00 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Druh parkovania:
verejné parkovanie
Cena za energie:
200
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Veľmi rád by som vyjadril maximálnu spokojnosť s vašimi službami pri kúpe môjho bytu na Nobelovej. Naozaj som sa dlho nestretol s tak profesionálnym prístupom, ktorý mi p. Romana Michalová poskytovala ako kontaktná osoba v HERRYSe. Nikdy nenastal žiaden väčší problém, Vždy tam bola maximálna ochota riešiť veci okamžite a s pozitívnym výsledkom. Chcel by som sa teda aj touto cestou poďakovať za absolútne "bezbolestný" proces kúpy a odovzdania bytu - ďakujem! “

Peter Hacek

Viac referencií