Sliačska - HERRYS- Na predaj čerstvo skolaudovaný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe Ahoj Park vo výbornej lokalite

52.74 m2
Sliačska, Bratislava-Nové Mesto
160 000 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 2 izbový byt v čerstvo skolaudovanej novostavbe Ahoj Park na Sliačskej ulici v BA- Nové Mesto. Byt o rozlohe 53 m2 + 5m2 balkón s orientáciou na S a V sa nachádza na vyvýšenom prízemí a predáva sa v stave „holobyt“ pripravený na dokončenie podľa potrieb klienta. V byte je sadrokartónovou priečkou vytvorená tretia izba, ktorú je možné ponechať alebo ju zrušiť a tým vznikne štandardný 2 izby byt. Byt je k dispozícii ihneď, možnosť financovania hypotekárnym úverom. 

BYT
2 izbový
úžitková plocha 58,11 m2 (byt 52,74 m2, balkón 5,37 m2)
orientácia: (S,V)
mesačné prevádzkové náklady: cca 100 EUR

VÝHODY
výborná lokalita
dostupnosť do centra mesta: MHD električka
blízkosť prírody a lesa Malé Karpaty
čerstvo skolaudovaný bytový blok
pekné prostredie a relaxačná zóna vo vnútrobloku
dostatočne priestranný byt
možnosť dokončenia interiéru podľa vlastných predstáv
možnosť čerpať hypotekárny úver

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva z: vstupná hala, kúpeľňa, samostatné wc, obývacia izba spojená s kuchyňou, menšia spálňa (možnosť odstrániť priečku), spálňa so vstupom na balkón

BYTOVÝ DOM
novostavba z roku 2019

LOKALITA
Projekt Ahoj Park ponúka svojim obyvateľom relaxačnú zónu vo vnútrobloku medzi jednotlivými bytovými blokmi v ktorej sa nachádza detské ihrisko, množstvo stromov a zelene, lavičky a exteriérové fitness.
Lokalita je charakteristická výbornou dostupnosťou do mesta vďaka blízkosti električkovej trate na Račianskej ulici. Na dosah je tiež úpätie južných svahoch Malých Karpát.
V dosahu 5 min peši sa nachádza OD Slimák, Billa, Samoška, Lidl a 5 min autom je vzdialený OC Polus, jazero Kuchajda, Pasienky a Tehelné pole.

CENA
160.000 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK)


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Sliačska, Bratislava-Nové MestoMapa
52.74 m2Pôdorys
Byty
160 000 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava III
Obec:
Bratislava-Nové Mesto
Ulica:
Sliačska
ID inzerátu:
MP245
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
52.74 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
verejné parkovanie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Touto cestou by som rád vyjadril poďakovanie a spokojnosť s Vašimi službami realitnej kancelárie pri obstarávaní a celom procese kúpy nehnuteľnosti. Špeciálne moja vďaka patrí sl. Michalovej, s ktorou som danú nehnuteľnosť riešil od prvotného výberu a rezervačnej zmluvy, cez aktívne informovanie, prístup počas výstavby a finalizácie nehnuteľnosti a záverečné aktivity týkajúce sa bankových operácií a úkonov, až po samotný podpis kúpnej zmluvy, a teda nadobudnutia nehnuteľnosti. Chcel by som sa ešte raz poďakovať za vašu asistenciu a prevedenie cestou realitného bludiska s nástrahami jemu vlastnými, ľpeciálne tak sl. Michalovej, ktorá svojou nápomocnou rukou viedla jednotlivé moje kroky až do úspešného finále, dokonca s milou pozornosťou. :) “

Branislav B.

Viac referencií