HERRYS - Predaj, 4 izbový nadštandardný penthouse s priestrannou terasou a panoramatickým výhľadom vo vyhľadávanej novostavbe Rezidencia Sokolská pod Slavínom

321.00 m2
Bratislava-Staré Mesto
890 000 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj priestranný, nadštandardný a ešte neobývaný 4 izbový penthouse (pôvodne 5 izbový) s veľkou 186 m2 terasou, ktorá ponúka krásny a nerušený panoramatický výhľad na perifériu Starého mesta a Kolibu. Byt sa nachádza v modernej, prémiovej a architektonicky oceňovanej novostavbe REZIDENCIA SOKOLSKÁ v tesnej blízkosti Horského parku a vilovej rezidenčnej štvrti pod Slavínom. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2018. K bytu prislúchajú 2 garážové státia ktoré sú vedľa seba a pivnica.  

BYT
4- izbový penthouse s priestrannou terasou
úžitková plocha 321 m2 z toho: podlahová plocha bytu 129 m2 + 186 mterasa + 6 mpivnica
orientácia: juho - západ, 1 spálňa je orientovaná na sever
zálohový predpis pre 3 osoby je v sume 305 EUR/mesačne spolu za byt a dve garážové státia
2 garážové státia
nadštandardné prevedenia v byte
byt je ešte neobývaný 

VÝHODY
Krásny výhľad s terasy o výmere 186 m2
Moderná dispozícia bytu s vysokým štandardom povrchov a zriaďovacích predmetov 
Dve kúpeľne 
Krb
Nepriechodné izby (tri samostatné spálne)
Terasa so zavlažovaním
Možnosť umiestnenia jacuzzi na terase
Prémiová novostavba v rezidenčnej štvrti pod Slavínom 

ŠTANDARD / Technické prevedenie:
Byt sa predáva vo vysokom štandarde ktorý zahŕňa: veľkoformátové drevené podlahy, gressová dlažba a obklady v kúpeľni, toalete a v kuchyni, umyvadlá Villeroy & Boch, batérie Grohe,
vysoké hliníkové trojsklené okná, ktoré zabezpečujú dostatok denného svetla, mramorové parapetné dosky, elektrické exteriérové žalúzie, nadštandardné prevedenie dverí so skrytými pántmi a ručne vyrabanými klučkami v Taliansku, vstavané skrine od WENS DOOR, talianské postele s matracmi od predajne SEDYA, kuchyňa od firmy DOMOSS so spotrebičmi MIELE, predpríprava na klimatizáciu, terasa so zavlažovaním a s udržiavanou zeleňou.

DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo: vstupnej haly so vstavanou skriňou, obývacej izby s krbom prepojenej s kuchyňou a prechodom na terasu, 3 (troch) nepriechodných spálni so vstavanými skriňami,  kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou a kúpeľne s vaňou a toaletou, terasy o výmere 186 m2 K bytu prislúcha aj pivničná kobka. Bližšie pôdorys.

BYTOVÝ DOM
Kolaudácia v roku 2018
Moderná a kvalitná architektúra s jedinečnými prvkami
Iba 32 bytov v celom projekte
Video vrátnik 
Bytový dom ma vlastnú kočikáreň a kotolňu
Dostatok zelene
Dva vstupy do bytového domu
Moderné spoločné priestory  
Monitorovaný bytový dom

LOKALITA
Rezidencia SOKOLSKÁ sa nachádza v rezidenčnej vilovej štvrti v blízkosti Horského parku a Slavína, ktorá ponúka komorné prostredie s dostatkom zelene a zároveň s rýchlym prístupom do centra mesta. Bezproblémová dostupnosť do projektu je zabezpečená z ulíc Sokolská a Okániková. V blízkostí sa nachádza Horský park, škola, MHD, reštaurácia Benihana.

CENA
890.000 EUR  + 60.000 EUR za dve garážové státia. Byt sa predáva vrátane nábytku na fotografiách, svietidiel a spotrebičov v kuchyni. 

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Bratislava-Staré MestoMapa
321.00 m2Pôdorys
Byty
890 000 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava I
Obec:
Bratislava-Staré Mesto
ID inzerátu:
BF_319
Kategória:
Byty
Druh:
4 izbový byt
Podlahová plocha:
321.00 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
garážové státie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Touto cestou by som rád vyjadril poďakovanie a spokojnosť s Vašimi službami realitnej kancelárie pri obstarávaní a celom procese kúpy nehnuteľnosti. Špeciálne moja vďaka patrí sl. Michalovej, s ktorou som danú nehnuteľnosť riešil od prvotného výberu a rezervačnej zmluvy, cez aktívne informovanie, prístup počas výstavby a finalizácie nehnuteľnosti a záverečné aktivity týkajúce sa bankových operácií a úkonov, až po samotný podpis kúpnej zmluvy, a teda nadobudnutia nehnuteľnosti. Chcel by som sa ešte raz poďakovať za vašu asistenciu a prevedenie cestou realitného bludiska s nástrahami jemu vlastnými, ľpeciálne tak sl. Michalovej, ktorá svojou nápomocnou rukou viedla jednotlivé moje kroky až do úspešného finále, dokonca s milou pozornosťou. :) “

Branislav B.

Viac referencií