Slivkový sad - HERRYS - Na predaj slnečný, stavebný pozemok v projekte Záhorské Sady so stavebným povolením

909.00 m2
Slivkový sad, Bratislava-Záhorská Bystrica
259 000 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj pekný, južne orientovaný stavebný pozemok s rozlohou 909 m2 v obľúbenom rezidenčnom projekte Záhorské Sady v mestskej časti Záhorská Bystrica. Pozemok má šírku 22 m, je vyňatý z pôdneho fondu, má vypracovaný projektprávoplatné stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu. Všetky inžinierske siete sú skolaudované a nachádzajú sa na vstupe na pozemok: verejný vodovod, verejná kanalizácia a dažďová kanalizácia, plyn, elektrina, dátová prípojka (Orange optika). Pozemok je oplotený a spevnený, pripravený na výstavbu.

POZEMOK
veľkosť: 909 m2
prémiový uzatvorený projekt
zelené ploty, vybudovaný areál a spoločné priestory
komplet vybavený IS
vypracovaný a schválený projekt
možnosť začať okamžite stavať

LOKALITA
Štvrť Záhorské sady je svojou polohou predurčená na to, aby vás a vašu rodinu preniesla z ruchu veľkomesta do oázy pokoja a života v priamom kontakte s prírodou. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie pre ľudí, ktorých profesionálne povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu a bývaní na tej najvyššej úrovni. Záhorské sady je výnimočný rezidenčný projekt nachádzajúci sa v atraktívnej Bratislavskej mestskej časti Záhorská Bystrica na severozápadnom konci Bratislavy, v malebnom prírodnom prostredí na úpätí Malých Karpát. Územie bývalých ovocných sadov lemované Vápenickým potokom je od centra hlavného mesta vzdialené len necelých pätnásť kilometrov.
Slogan obce Záhorská Bystrica - moderná v tradíciách - vystihuje ideu tohto projektu. Jeho autori sa snažili o zasadenie modernej architektúry do krásneho prostredia na úbočí Malých Karpát s cieľom poskytnúť obyvateľom projektu vysoký komfort, čo sa im podarilo dosiahnuť aj vďaka vybudovaniu kompletnej infraštruktúrya poskytovaniu komplexných služieb údržby a správy objektu. Prostredie dotvárajú vysadené živé ploty, detské ihrisko či potok pretekajúci projektom.

CENA
259.000 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Slivkový sad, Bratislava-Záhorská BystricaMapa
909.00 m2Pôdorys
Pozemky
259 000 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica:
Slivkový sad
ID inzerátu:
MP242
Kategória:
Pozemky
Druh:
pre rodinné domy
Plocha pozemku:
909.00 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Musím povedať, že som bola veľmi spokojná. Realitná kancelária HERRYS má profesionálny prístup k svojej práci. Bolo mi jasné, že im záleží na tom ako sa klient cíti. Vyvolali ste vo mne dôveru a vieru v úspech. “

Oľga Zimmermann

Viac referencií