Lipová - Na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami vhodný na investičnú výstavbu

3.00 m2
Lipová, Dunajská Lužná
85 €/m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj rovinatý, stavebný  pozemok o rozlohe 3747 m2 vhodný na výstavbu pre občiansku vybavenosť ako aj sídlo firmy, prevádzky alebo skladové priestory. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce Dunajská Lužná, na Lipovej ulici v okrese Senec, pozemok je vzdialený 100 m od hlavnej cesty a 700 m od plánovej rýchlostnej cesty R7. Pozemok má na vstupe šírku 33 m a má tvar písmena L. Inžinierske siete sú dotiahnuté k jeho hranici: elektrina, verejná kanalizácia a vodovod, plyn. Optický internet je vo fáze budovania. Prístupová cesta k pozemku je betónová. UPI informáciu máme k dispozícii. K pozemku je možné prikúpiť príjazdovú cestu s ďalšou parcelou o výmere 1670 m2. (na katastrálnej mape sa jedná o susedné parcely č. 184/209 a 184/210. 

POZEMOK
veľkosť: 3747 m2
Orientácia: JV a JZ
rozmery: 33m x 91m
parcela je vyňatá z pôdneho fondu
povolená výstavba občianskej vybavenosti do 3NP:  
index zastavanosti: max 40 %,
nespevnené plochy: min. 20 %

LOKALITA
Dunajská Lužná je vzdialená 7 km od Bratislavy a 4 km od Šamorína. V obci sa nachádza materská škola, základná škola a ZUŠ, obecná polícia, zdravotnícke zariadenia, rôzne komunálne služby, pošta, reštaurácie, kaviarne.

CENA
318.495 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Lipová, Dunajská Lužná Mapa
3.00 m2
Pozemky
85 €/m2
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Senec
Obec:
Dunajská Lužná
Ulica:
Lipová
ID inzerátu:
MP229
Kategória:
Pozemky
Druh:
komerčná zóna
Plocha pozemku:
3 747,0 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„Veľká spokojnosť. Na stránke, v popise pri nehnuteľnosti boli všetky potrebné informácie. Fotky boli tiež trefné. Na naše reagovanie na inzerát sa nám realitný maklér Miroslav Daněk ozval do pár hodín. Všetko zo strany realitného makléra sa riešilo flexibilne a spoľahlivo.“

Jacqueline Krčmáriková

Viac referencií