Predaj

Hrachová - Predaj - 2 - izbový byt s dvoma veľkými balkónmi v novostavbe v Prievoze

Predaj 151 000 € 2 izbový byt 74.00 m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka na predaj veľmi pekný 2-izbový byt v bytovom komplexe na Hrachovej ulici. Byt sa nachádza na 4. poschodí 5-poschodového bytového domu v časti Bratislava-Prievoz.

BYT

2‐izbový
úžitková plocha 74 m2( z toho je 56 m2 byt, 14 m2 dva balkóny a 4 m2 pivnica)
mesačné prevádzkové náklady: 125 EUR
orientácia: obývačka s veľkým balkónom – juhozápad a spálňa s balkónom - severovýchod

VÝHODY

Udržiavaný komplex so zelenými vnútroblokmi, strážený SBS
Kvalitná novostavba kolaudovaná v roku 2008
Byt nebol niekoľko rokov obývaný – je v dobrom stave a predáva sa čiastočne zariadený (okrem sedacej súpravy v byte može ostať kompletné vybavenie)
2x vstavaná skriňa
Veľký balkón o výmere 7m2 orientovaný na juhozápad s výhľadom na mesto
Majiteľ bytu má nárok na parkovanie za rampou v rámci areálu.

Byt pozostáva z: vstupná predsieň, obývacia izba spojená s kuchyňou, 2 balkóny, kúpeľňa s WC a vaňou, veľka spálňa s rolldorom, pivnica v suteréne.

LOKALITA

Výborne dostupná časť Ružinova- Prievozu s kompletnou vybavenosťou v okolí a skvelými dobravnými napojeniami. V rámci projektu kaviareň, SBS.
Bezproblémové dopravné spojenie do všetkých mestských častí autom aj MHD.

CENA

151 000 EUR (vrátane kompletného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Hrachová, Bratislava-Ružinov
Pôdorys
pôdorys
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Hrachová
ID inzerátu:
mama233
Kategória:
Byty
Druh:
2 izbový byt
Podlahová plocha:
74 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
vyhradené parkovanie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať

Moje prvé skúsenosti s realitnou kanceláriou pri predaji bytu v centre Bratislavy neboli dobré. Táto kancelária "všetko-v-jednom" človeku s nižšou províziou, zrejme fungovala tak, že jej starosti skončili zverejnením inzerátu na internete. Keď sa pošťastilo, vzala si svoje percentá z predaja, keď nie, nestálo to príliš veľkú námahu. Keď sa pár mesiacov nič nedialo, hľadal som alternatívy a tentoraz som mal viac šťastia. V realitnej kancelárii HERRYS sú očividne ľudia, ktorí sa vyznajú a ktorých práca baví. Áno, provízia bola vyššia, ale mal som možnosť pozorovať profesionála v akcii. Naučil som sa, že záleží na tom, ako urobiť fotky bytu, aby z nich boli vidieť jeho prednosti. Aj to, že je dôležité mať prehľad o cenách nehnuteľností, aby sa cena stanovila primerane. S obdivom som sledoval, ako maklér prezentoval byt záujemcom, aj ako hľadal spôsoby, ako ich prilákať. Byt sme predali v rozumnom čase a za cenu, s ktorou som bol spokojný ja a myslím, že aj kupujúci. Privítal som, že formality (kúpno - predajná zmluva, kataster, dokonca koordinácia s bankou poskytujúcou úver kupujúcemu) sa ma takmer netýkali. Všetko predpripravili v HERRYSe. Myslím, že tá vyššia provízia za to stála.

BR