Predaj

Vrútocká - Predaj - priestranný 3.5 izbový prakticky riešený byt v tichej lokalite v tehlovom bytovom dome

Predaj 183 000 € 3 izbový byt 100.00 m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3.5-izbový byt (s možnosťou úpravy na 4-izbový) v tichej lokalite Trnávky na Vrútockej ulici – BA.II. v tehlovom bytovom dome. Byt je orientovaný na dve strany a nachádza sa na 2. z 3. podlaží bez výťahu.

BYT

3.5-izbový
Podlahová plocha celkom 99,7 m2
Orientácia na dve strany: Dve spálne a pol izba na východ a obývačka s kuchyňou na západ

VÝHODY

Jednoduchou stavebnou úpravou je možné spojiť existujúci šatník a pol.izbu a vytvoriť tak samostatnú neprechodnú izbu o výmere cca 11m2.
Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou interiéru, výmeny okien ako aj rozvodov elektriky (2003)
Bytový dom má schválenú celkovú rekonštrukciu ktorá sa má realizovať počas roka 2019
(zateplenie bytového domu, výmena okien a dverí na spoločných častiach, vyregulovanie ÚK po zateplení, výmena rozvodov zdravotechniky, SV, TÚV, kanalizácie aj plynu, vymaľovanie a úprava schodiska a spoločných častí).
Vrámci rekonštrukcie je možné k bytu dorobiť balkón o výmere 6m2 (1,5x 4m) z východnej strany. Rozhodnutie je už na novom majiteľovi.
V byte je veľké množstvo odkladacích priestorov.
Byt je pekne presvetlený.
V blízkosti MHD
Občianska vybavenosť

Byt pozostáva z: vstupná hala, sklad, komora, samostatné wc, kúpelňa s vaňou, dve samostatné veľké spálne, pol izba, šatník v spálni, kuchyňa prepojená s jedálňou a obývačkou.

LOKALITA

Byt sa nachádza v tichej lokalite v zástavbe rodinných domov s dobrou dostupnosťou do mesta. Priamo v bytovom dome sú potraviny. MHD 100m od domu.

CENA

183 000 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Vrútocká, Bratislava-Ružinov
Pôdorys
pôdorys
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Vrútocká
ID inzerátu:
mama232
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
100 m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Druh parkovania:
verejné parkovanie
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať

So službami realitnej kancelárie Herrys pri kúpe a neskoršom predaji nehnuteľnosti som bol nadmieru spokojný. HERRYS je profesionálna realitná kancelária, ktorej maklér mi vždy promptne poradil a odpovedal na všetky otázky, pomohol pri vybavovaní zmlúv, odporučil hypotekárneho agenta a omnoho viac. Neváhal by som ich odporučiť všetkým potencionálnym zákazníkom ktorý hľadajú kvalitu, skúsenosti a personálny prístup k zákazníkovi na realitnom trhu.

Patrik Rešetka