Predaj

Pod Kobylou - Predaj - Slnečný pozemok na Devíne ponúkajúci krásne výhľady na okolie

Predaj 155 000 € Pozemok 720.00 m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj slnečný, južne orientovaný terasovitý pozemok vo vyhľadávanej lokalite Devína ponúkajúci krásne výhľady na Hrad Devín a okolie. Výmera pozemku 720 m2. Šírka pozemku je 14m.

VÝHODY

Slnečný pozemok s upravenými terasami 
Krásne výhľady na okolie
Na pozemku sa nachádza rekreačná chata s platnými povoleniami na prestavbu po ktorej bude chata určená aj na trvalé bývanie. Možná aj sanácia a výstavba chaty s celkovou zastavanou plochou 190m2. 
V lokalite je už veľká časť chát prestavaných na trvalé užívanie.

Minulý rok sa realizovala výstavba novej asfaltovej cesty až takmer k pozemku. Posledná časť cesty sa má realizovať v dohľadnej dobe z makadamu. Aj aktuálne je prejazdná aj pre bežné osobné autá a aj v zime.  

Pozemok prešiel úpravami – nové schodiská, oporné múry a terasy, nová terasa s priestorom na dobudovanie bazéna/jacuzzi, 2 externé grilly aj s terasami.

Možnosť prihlásenia na trvalý pobyt
OLO zabezpečené
Prípojka na elektrinu 230 V a 380V

Mestský vodovod 
Žumpa (možnosť umiestniť ČOV)
Pevná linka Telekom


CHATA NA POZEMKU

Chata má aktuálnu úžitkovú plochu 110 m2 + 11m2 loggia a má 2 podlažia, prízemie je murované, poschodie je z väčšej časti na samonosnej konštrukcii na oceľových pilieroch. Skelet poschodia je z oceľových profilov s dreveným oplášťovaním a zateplením sklenou vatou. Kúrenie a ohrev vody – elektrické; návrh riešenia kúrenia – kombinácia podlahového a infra kúrenia + využitie krbu na teplovzdušné kúrenie.

LOKALITA

Rekreačná chata sa nachádza na svahu Devínskej Kobyly s priamym výhľadom  na Hrad Devín – ul. Pod Kobylou. MHD 200 m. Autom prístup až na pozemok.

CENA

155 000 EUR (vrátane odborného servisu a provízie RK)

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Pod Kobylou, Bratislava-Devín
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Devín
Ulica:
Pod Kobylou
ID inzerátu:
mama230
Kategória:
Pozemky
Druh:
rekreačný pozemok
Plocha pozemku:
720 m2
Funkčné využitie:
neuvedené
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať

Ďakujem Vám za profesionálny a ľudský prístup. S Vašou realitnou kanceláriou bol prenájom nášho bytu hračkou. Realitnú kanceláriu HERRYS je nutné len doporučovať ďalej! Ing. Papcún je muž na svojom mieste a svoju prácu robí najlepšie v celej Bratislave.

JUDr. Petronela Pochlopeňová, LL.M