Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na 2. poschodí v novo zrekonštruovanom bytovom dome s vlastným dvorom pri OC Vivo.
BYT
2-izbový
podlahová plocha: 47 m2
orientácia bytu: Západ
VÝHODY
moderne riešený byt po rekonštrukcii
zrenovovaný tehlový dom s pekným uzavretým dvorom
veľa úložného priestoru
výborná občianska vybavenosť v okolí /plaváreň Pasienky, obchody, reštaurácie, Polus, jazero Kuchajda/
bezproblémové verejné parkovanie
DISPOZÍCIA
Byt pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývačky, spálne so vstavanými skriňami, kuchyne, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatného WC.
BYTOVÝ DOM
5 podlažný tehlový dom bez výťahu po rekonštrukcii /zateplenie s novou fasádou, nové stúpačky/
zelený dvor s posedením pre obyvateľov bytového domu
LOKALITA
obľúbená štvrť Nové Mesto
OC Vivo, Polus Towers, električkou 10 minút do mesta
relax zóna pri jazere Kuchajda
zastávka MHD v blízkosti domu
CENA
500 EUR nájomné/mesiac + 150 EUR/ mesiac energie (vrátane TV pripojenia)
Byt je k dispozícii od 1.marca 2021
© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS
„Prístup real.makléra bol veľmi profesionálny, a zároveň ľudský a príjemný. Celý proces kúpy bytu od začiatku bol vedený podľa pravidiel, ktoré sme si odkomunikovali, a v prípade nejakých nejasností, prebehla vždy veľmi konštruktívna diskusia. Ďakujem celej spoločnosti za prístup a prajem veľa úspechov.“
p. Sadovská