Predaj

Pri Vápenickom potoku - Predaj, Stavebný a rovinatý pozemok s IS a s platným stavebným povolením v rezidenčnom areáli Zahorské Sady

Predaj 399 000 € Pozemok 1556.00 m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj rozsiahli stavebný a rovinatý pozemok s rozlohou 1.556 m2 vo vyhľadávanej lokalite v uzavretom rezidenčnom areáli Záhorské SadyNa pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrina, plyn, prístupová cesta, optické káble. Pozemok sa predáva s platným stavebným povolením na výstavbu rodinného domu - výstavba možná ihneď. Bližšie informácie o projekte Vám radi poskytneme osobne. Stavebný pozemok sa nachádza na úbočí Malých Karpát s cieľom poskytnúť obyvateľom vysoký komfort a zároveň zabezpečuje dostatočný pocit súkromia.

POZEMOK
veľkosť: 1.556 m2
rozmery: 44,5 m2 x 35 m2 - bližšie passport pozemku

výstavba možná ihneď
platné stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu
dobrá poloha pri lese
neďaleko lesoparku 
uzavretý rezidenčný areál
všetky IS na pozemku aj prístupová cesta

LOKALITA
Tichá a pokojná lokalita ponúka bývanie v uzavretom a stráženom rezidenčnom projekte Záhorské Sady s dobrou dostupnosťou do mesta. V blízkosti sa nachádza lesopark s možnosťou aktívneho oddychu v Malých Karpatoch, zastávka MHD, reštaurácia či upravený Vápenický potok. 

CENA
399.000 EUR vrátane odborného servisu a dokumentácie k stavebnému povoleniu.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Pri Vápenickom potoku, Bratislava-Záhorská Bystrica
Pôdorys
pôdorys
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava IV
Obec:
Bratislava-Záhorská Bystrica
Ulica:
Pri Vápenickom potoku
ID inzerátu:
BF_277
Kategória:
Pozemky
Druh:
pre rodinné domy
Plocha pozemku:
1556 m2
Funkčné využitie:
Výstavba rodinného domu
makler
Branislav Fíger
senior real estate consultant
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať

Bol som mimoriadne spokojný s ústretovým a profesionálnym prístupom kolektívu realitnej kancelárie HERRYS. Využil som tiež služby sprostredkovania hypotekárneho úveru. Všetko prebehlo vysoko profesionálne a bez akýchkoľvek komplikácií. Realitnú kanceláriu rozhodne odporúčam a v budúcnosti určite ich služby ešte využijem.

Tomáš Géci