Predaj

Seberíniho - Predaj kancelárskeho priestoru v rezidenčnom projekte Seberíniho v Ružinove

Predaj 170 471 € Komerčné priestory 124.00 m2

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj posledný kancelársky priestor v projekte Seberíniho o výmere 124 m2 na ulici Seberíniho v mestskej časti Bratislava – Ružinov.

O projekte

ZAČIATOK VÝSTAVBY: 2017

PLÁNOVANÝ TERMÍN KOLAUDÁCIE: Q3 2019 

 

Lokalita

Rezidenčný projekt SEBERÍNIHO sa nachádza v obľúbenej bratislavskej mestskej časti Ružinov. Dostupnosť autom alebo MHD za 10 minút do centra Bratislavy. V blízkosti množstvo škôl, športovísk, polikliniky a obchodov. Ideálne bývanie v pokojnej lokalite pre vás a vašu rodinu.

 

Parkovanie 

Bytový dom má k dispozícii súkromné parkovisko v areáli s prístupom výhradne len pre rezidentov. K dispozícii budú vonkajšie a vnútorné parkovacie státia.

 

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Seberíniho, Bratislava-Ružinov
Pôdorys
pôdorys pôdorys
Prehľad
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Seberíniho
ID inzerátu:
SB_C0307
Kategória:
Komerčné priestory
Druh:
kancelárie
Podlahová plocha:
124 m2
Stav objektu:
neuvedené
Konštrukcia:
neuvedené
Druh parkovania:
neuvedené
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku. Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať

Celý proces hľadania nájomcov až po uzatvorenie zmluvy prebehol na veľmi vysokej a profesionálnej úrovni. Pri našom rozhodovaní, s ktorou spoločnosťou budeme spolupracovať, výrazným spôsobom rozhodla osobnosť a prístup vášho makléra. Touto cestou chceme vyjadriť naše poďakovanie a veríme, že s ním budeme aj naďalej spolupracovať.

Jana Lackovičová