Bajkalská - HERRYS - Na predaj 3 izbový vzorový byt v projekte Nový Ružinov

74.61 m2
Bajkalská, Bratislava-Ružinov
211 900 €

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový vzorový byt  v projekte Nový Ružinov na ulici Bajkalská v Ružinove.

O PROJEKTE

V novej časti Ružinova vyrastá nová mestská štvrť. Dostala meno Nový Ružinov. Cieľom projektu je vybudovať novú modernú mestskú štvrť, ktorá bude ponúkať plnohodnotný mestský život s komplexnými službami občianskej vybavenosti a vynikajúcou dostupnosťou do centra mesta a zároveň nezahustí existujúcu výstavbu.

LOKALITA

Projekt Nový Ružinov je situovaný v najobľúbenejšej časti Bratislavy, v Ružinove. Ide o miesto s priamym napojením na Bajkalskú a Prístavnú ulicu, ako dve z najdôležitejších dopravných spojníc mesta, s rýchlym prístupom na diaľničný obchvat D1, zabezpečujúci bezproblémovú dostupnosť do všetkých častí mesta. Kompletná občianska vybavenosť je dostupná do piatich minút autom.

BENEFITY
každý z bytov disponuje terasou alebo lodžiou
vysoká kvalita použitých materiálov
lokalita s budúcnosťou
priame napojenie na dunajskú hrádzu
detské ihrisko v centre areálu
vynikajúca dostupnosť športovísk

PARKOVANIE

V cene je zahrnuté 1 vonkajšie parkovacie státie .

PIVNICA

V projekte Nový Ružinov prislúcha pivničná kobka k  bytom.

POSTUP PRI KÚPE

V prípade, ak sa rozhodnete pre byt z projektu Nový Ružinov, je potrebné najprv uzatvoriť Rezervačnú zmluvu. Rezervačný poplatok je 2 000 EUR s DPH. Po jej podpise najneskôr do 20 dní vyplníte Kartu bytu s vybranými farebnými vyhotoveniami interiérových prvkov a uzatvoríte Zmluvu o budúcej kúpnej zmluve. Do 10 dní od jej podpisu uhradíte prvú splátku, a to 15 % z kúpnej ceny zníženej o rezervačný poplatok. Po kolaudácii projektu a zápise do Katastra nehnuteľností uhradíte zvyšnú časť, 85% kúpnej ceny.

CENA
211 900 €

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Bajkalská, Bratislava-RužinovMapa
74.61 m2Pôdorys
Byty
211 900 €
Kraj:
Bratislavský kraj
Okres:
Bratislava II
Obec:
Bratislava-Ružinov
Ulica:
Bajkalská
ID inzerátu:
NRB.2.1.2
Kategória:
Byty
Druh:
3 izbový byt
Podlahová plocha:
74.61 m2
Stav objektu:
novostavba
Druh parkovania:
neuvedené
Zaujala vás táto ponuka? Dohodnite si obhliadku.Vyplňte prosím nasledujúci formulár a my vás budeme obratom kontaktovať.

„ Martin, veľmi oceňujem Vašu trpezlivosť počas celého procesu podpisovania zmluvy. Ste profesionál, ktorý za každej okolnosti koná čestne. Vždy ste nám na všetko odpovedali promptne a najlepšie ako ste vedeli. “

Navid Baban

Viac referencií