Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Modrá guľa. Bývajte a podnikajte v historickom centre Bratislavy

Veľkometrážna terasa, výhľad na hrad či parkovanie vo dvore. To je Modrá guľa – kompletne zrekonštruovaný polyfunkčný dom v centre hlavného mesta. V predaji je posledný 3 izbový, dva 4 izbové byty a komerčné priestory. Výhradným predajcom je spoločnosť HERRYS.

viz-modra-gula-vychodna-final-r633_res.jpg

Modrá guľa je kompletne zrekonštruovaný polyfunkčný dom v centre Bratislavy,v lokalite Suché mýto. Zo 76 bytových jednotiek ostávajú na predaj už iba 3, a to jeden 3-izbový a dva 4-izbové. V ponuke sú i obchodné a administratívne priestory rôznej rozlohy

Ak hľadáte 3-izbový byt, Modrá guľa ponúka bývanie v modernom štandarde s rozlohou 64 m². Štandard zahŕňa vstavané skrine, kuchyňu na mieru so spotrebičmi či vybavenú kúpeľňu s toaletou

Projekt ponúka aj nadštandardné strešné 4-izbové bytové jednotky o rozlohe od 129 m² – 140 m². Disponujú veľkometrážnymi terasami s výhľadom na dominanty Bratislavy.

modra-gulaobyvacka-r661_res.jpg

Prekvapia vás úložné priestory s praktickým riešením, dômyselne oddelená nočná a denná zóna a samozrejmosťou je pivničná kobka ku každému bytu. K úplnému komfortu prispeje výhľad na hradný kopec, hrad, Slavín, prezidentský palác či nádych historického mesta.  3  izbový byt môže byť váš už za 172 226 Eur. Byty sú pripravené k nasťahovaniu.

Dom je pohodlne dostupný autom z hlavnej cesty. Súčasťou je parkovanie vo dvore a okamžitý prístup na MHD. 

modra-gulaobyvacka-1-r166_res.jpg

Okrem bytov projekt Modrá guľa ponúka na predaj a prenájom  obchodné a administratívne priestory. Predajná cena obchodných priestorov začína na 88 819 eurách a ich prenájom sa pohybuje od 462 eur za mesiac (bez DPH). Vďaka lokalite domu bude vaša firma ľahko dostupná – výklady obchodných priestorov sú viditeľné priamo z hlavného ťahu Starého mesta, nachádzajú sa na prízemí budovy.  Vybrať si môžete od 29 m² do 136 m²

Administratívne priestory ponúkajú výhľad na historické centrum, situované sú na prvom poschodí domu. Rozlohou sú vhodné pre každý typ podnikania, na výber je od 21 m² do 103 m². Predajná cena začína na 87 244 eurách. Priestory je možné i prenajať od 260 eur za mesiac (bez DPH).

modra-gula-terasa-r846_res.jpg

Za prvých 10 mesiacov sa z projektu Modrá guľa vypredalo 90% ponúkaných bytov. Nepremeškajte šancu bývať či sídliť v centre Bratislavy v modernom štandarde za dostupné ceny. Viac informácií získate výhradne prostredníctvom realitnej spoločnosti HERRYS.

O spoločnosti HERRYS s.r.o.

Spoločnosť HERRYS poskytuje služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností na bývanie. Jej cieľom a hlavnou motiváciou je spokojný klient. Bola založená s cieľom poskytovať profesionálne služby uľahčujúce rozhodovanie klientov hľadajúcich nové bývanie. Medzi jej hlavné činnosti zároveň patrí prieskum trhu novostavieb v Bratislave a poradenská činnosť. V roku 2012, 2013 a 2014 získala spoločnosť HERRYS prestížne ocenenie CIJ Awards v kategórii Best Local Real Estate Agency.

Tomáš Géci

Bol som mimoriadne spokojný s ústretovým a profesionálnym prístupom kolektívu realitnej kancelárie HERRYS. Využil som aj služby sprostredkovania hypotekárneho úveru. Všetko prebehlo vysoko profesionálne a bez akýchkoľvek komplikácií. Realitnú kanceláriu určite odporučujem a v budúcnosti určite využijem ich služby.

Tomáš Géci
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť