Majstrovská architektúra, útulný domov
 

Metropolis neprehliadnete. Sebavedomý a moderný dizajnový projekt zároveň myslí na to, aby vám tu bolo príjemne. Teplé tóny fasád, riešenia obkladov, z ekologického hľadiska trvalá udržateľnosť celej budovy, ako aj ďalšie detaily dodávajú architektúre nadčasový a zároveň ľudský rozmer.

Mestské parky. Záhrade sme venovali extra pozornosť. Inšpiráciou boli londýnske mestské parky, ktoré sú v tesnom susedstve bytových domov. Ľudia ich zvyknú využívať na piknik alebo oslavu narodenín. V našom projekte budú ľudia žiť a nielen bývať.

Môžete mať všetko. Bývať v centre diania, a pritom si užívať pokojné zázemie na vlastnej terase alebo uprostred zelene v semiprivátnom parku. Vedeli ste, že Metropolis je jediný projekt v centre downtownu, ktorý aktuálne ponúka bývanie s predzáhradkami? 

Mysleli sme na všetko. Oceníte oázu súkromia na najlepšej adrese. Oproti okolitým výškovým budovám pôsobí Metropolis decentne a zabezpečí svojim obyvateľom dostatočnú intimitu. Svojim výrazom, kultivovanosťou a charakterom bude bez pochýb elegantnou a významnou súčasťou tohto miesta.

Magické výhľady. Dynamický obraz života, ktorý zároveň pôsobí pocitom kľudu. Zostávate spojený s mestom aj keď sa rozhodnete relaxovať doma. Vyššie poschodia vám v ktoromkoľvek čase poskytnú dych berúce panoramatické výhľady. 

 

RIEŠENIE PREMYSLENÉ DO DETAILU

 

Metropolis dômyselne kombinuje bývanie a ďalšie dôležité funkcie, ktoré uspokojujú potreby a záujmy ľudí a vytvárajú z neho živé miesto, prirodzene napojené na okolie.

Zobraziť ponuku

„Ďakujem p. Lucii Large za jej profesionálny a zároveň ľudský prístup pri predaji môjho bytu. Teším sa na prípadnú spoluprácu aj nabudúce. “

Zuzana Petránska

Viac referencií