HERRYS magazín o realitách

Najčítanejšie články
V realitách sa cíti ako ryba vo vode. Z makléra sa za krátky čas vypracoval na šéfa predajného oddelenia. Dnes riadi tri pobočky a tím pätnástich maklérov. V dnešnom rozhovore vám Martin Marsina...
Marianna je súčasťou úspešného príbehu realitnej kancelárie HERRYS takmer od začiatku. Dnes vedie tím predajcov developerských projektov a pomáha naštartovať kariéru svojim novým kolegom. A práce...
Počas slávnostného odovzdávania prestížnych ocenení CIJ Awards Slovakia 2016, ktoré sa konalo 1.12.2016 v  bratislavskom hoteli Grand Hotel River Park  získala spoločnosť HERRYS  už po piatykrát...
Magazin

Uvádzacie ceny nového projektu Pod Vinicou v bratislavskom Novom Meste

V lokalite Biely Kríž už čoskoro začne vyrastať nový projekt Pod Vinicou česko-slovenskej investičnej skupiny Arca Capital. Šesť bytových domov ponúkne rodinné bývanie v prostredí s vysokou mierou súkromia a nadštandardným množstvom zelene. Exkluzívnym predajcom je realitná spoločnosť HERRYS.

 

 

Projekt, ktorého výstavba sa začne už v máji, sa bude nachádzať na Skalickej ulici. Šesť moderných budov pojme celkovo 157 bytov všetkých veľkostných kategórií s výmerami od 30 až po 115 m2. Predbežný termín ukončenia výstavby je koniec roka 2021.

Súkromie a komorná atmosféra

Jednotlivé budovy budú mať len štyri až päť podlaží s maximálnym počtom piatich bytov na podlaží. V mestských vilách tak bude po 23 bytov a v troch vchodoch bytového domu dokonca len po 15. To vytvára dobré predpoklady nielen na budovanie susedských vzťahov, ale aj na efektívne rozhodovanie o správe spoločného majetku v budúcnosti. A vďaka tomu, že ide o čisto rezidenčný projekt s oploteným areálom a kontrolovaným vstupom, si vlastníci budú môcť užívať skutočné súkromie.

Zelený projekt

Pod Vinicou je naozaj zelený projekt, ktorý poteší oko svojich obyvateľov, susedov  aj okoloidúcich. Jeho súčasťou bude park s výmerou cca 1 000 m2 a zeleň nájdete tiež nad úrovňou terénu. Domy sa totiž budú pýšiť zelenými strechami. A zelený bude aj výhľad na Malé Karpaty a blízke vinohrady.

Kvalitný štandard

Vlastníci ocenia podlahové kúrenie, ktoré v porovnaní s tradičnými vykurovacími telesami prináša nielen nižšie prevádzkové náklady, ale aj výrazne vyšší tepelný komfort a čistý priestor umožňujúci lepšiu variabilitu usporiadania interiéru. Každý byt bude mať tiež nainštalované kompletné klimatizačné rozvody a prípravu na montáž exteriérových žalúzií.

Všetko potrebné je poruke

Pod Vinicou nájdete všetky výhody moderného bývania v zabehnutej lokalite na dosah od centra. V blízkosti je pošta, škola, škôlka, supermarket a ďalšie prevádzky, ktoré obyvateľom uľahčia a spríjemnia život. Voľnočasové vyžitie zabezpečí napríklad športový areál Mladá garda či populárne kultúrne centrum Nová Cvernovka.

Vynikajúca je aj dopravná dostupnosť. Auto môžete pokojne nechať odpočívať v podzemnej garáži či na vonkajšom parkovacom mieste. Do centra sa dostanete rýchlo a pohodlne električkou, ktorej zastávka je vzdialená len 4 minúty chôdzou. Na dosah sú aj železničné stanice Vinohrady a Predmestie, ktoré by sa perspektívne mali stať dôležitou súčasťou systému vnútromestskej dopravy.

Úvodné ceny len do konca februára

Aj keď oficiálny predaj začne až 1. marca 2019, existujúci klienti realitnej kancelárie HERRYS, ktorá je exkluzívnym predajcom tohto projektu, majú možnosť využiť uvádzacie ceny so zľavami až do 5 % z cenníkových cien. Rezerváciou pred spustením oficiálneho predaja nielen ušetríte, ale si zároveň budete môcť vyberať z kompletnej ponuky bytov. Pre bližšie informácie o projekte navštívte našu podstránku PRIPRAVUJEME a dohodnite si stretnutie.

HERRYS je overená značka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja rezidenčných nehnuteľností. Na bratislavskom trhu pôsobí od roku 2011 a špecializuje sa na predaj a prenájom nielen sekundárnych nehnuteľností, ale aj novostavieb. Poskytuje tiež odborné poradenstvo pre developerov a investičných klientov. 

„Maximálna spokojnosť. Efektívnosť, ústretovosť, korektnosť. Výborné poradenstvo. “

Zuzana Sucháneková

Viac referencií