Vyhľadávanie
Nové hľadanie

KARIÉRA v HERRYSe

Prečo je práca v HERRYSe výnimočná?

Rebríčku najčastejších želaní už dlhodobo na Slovensku kraľuje sen o vlastnom bývaní. Útulný jednoizbák kde budú mať zaľúbenci súkromie, či krásna vila pod hradom pre rodinu úspešného podnikateľa. Na počte metrov štvorcových nezáleží. Lebo sny, ktoré pomáhame napĺňať sú pre našich klientov vždy rovnako veľké.

V minulom roku sme zrealizovali 553 predajov v hodnote 73 664 313 Eur. Je to krásne číslo, za ktorým je obrovský kus práce, zodpovednosti ale i splnených snov. A práce stále pribúda. Chcel by si nám pomôcť? Túžiš po zmene a vyhovovala by ti dynamická práca, ktorá ti umožní uplatniť tvoj obchodnícky potenciál? Teraz máš príležitosť stať sa novým členom nášho skvelého tímu*.

Definícia dokonalého uchádzača u nás neexistuje. O tom svedčia aj príbehy našich kolegov. Bývalý profesionálny hokejista, marketingová manažérka, manažéri v bankách... (Jedna naša kolegyňa dokonca vymenila prácu v telke za prácu realitnej maklérky - ale o tom viac v pripravovanom článku.) Niektorí začali už popri štúdiu, ďalší začali študovať popri práci. U nás totiž pomáhame plniť sny nielen našim klientom. Tu nájdeš priestor pre napĺňanie vlastných snov a ambícií.

Ak sme ťa zaujali už týmto krátkym úvodom, napíš nám hneď na chcemdotimu@herrys.sk. Alebo si pozri aktuálne voľné pozície a vyber si, čo by sa ti viac páčilo.

*Sme držiteľmi ocenenia CIJ za najlepší miestny obchodný tím, Best Local Power Broker Team of the Year 2016.

Aktuálne hľadáme kolegov na tieto pracovné pozície:

Best Local Power Broker Team of The Year 2016
Toto ocenenie je pre nás odmenou za vytrvalú prácu a starostlivosť, ktorú venujeme našim klientom. Radi by sme sa poďakovali všetkým našim partnerom a klientom za prejavenú dôveru, ktorej vďačíme za všetky naše úspechy.
Čítajte viac >>>
Róbert Pukalovič: Vždy je čo zlepšovať aj o čom snívať
Bývalý profesionálny hokejový obranca je už štvrtý rok maklérom realitnej kancelárie HERRYS. V našom rozhovore sa dozviete ako sa dostal k tejto profesii, čo ho naučila a ako sa stal z obrancu na ľade, obrancom klientov pri riešení otázky bývania.
Čítajte viac >>>
Marianna Fuksová: Dobrý predajca musí byť trochu aj psychológ
S Mariannou sme sa rozprávali nielen o tom, čo ju na práci predajcu oslovilo a prečo ju to stále baví, ale aj o tom, prečo prestala plánovať svoju budúcnosť.
Čítajte viac >>>

Lucia Okániková

Maximálna spokojnosť. Budem odporúčať všetkým.

Lucia Okániková
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť