Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Jantár Jarovce: bývanie na dobrom mieste a za rozumnú cenu

4. decembra 2012 (abc-byvanie.sk) - Investícia do rodinného domu v Bratislave patrí k finančne najnáročnejším riešeniam vlastného bývania. Spôsobuje to najmä cena pozemkov v hlavnom meste a dodatočné náklady na dopravu.

Rodinné domy projektu Jantár v bratislavskej mestskej časti Jarovce však ponúkajú bývanie za atraktívne ceny v lokalite iba šesť minút od centra. Popritom, že projekt Jantár Jarovce je kombináciou vyhovujúcej lokality a dobrej ceny, realitná spoločnosť Herrys v spolupráci s architektom vychádza klientom v ústrety aj individuálnym prístupom a špeciálnym poradenstvom.

„Variabilita architektúry ponúka možnosť individuálneho riešenia. Naši zákazníci majú príležitosť svoje návrhy osobne riešiť s architektom a byť tak od základov pri zrode vlastného bývania,“ hovorí projektová manažérka firmy Herrys Petra Galovičová.

Vďaka úzkej spolupráci a komunikácii s architektom môže klient stáť pri tvorbe vlastného domu na mieru od interiéru až po samotnú stavbu. Možnosť postaviť si dom na mieru podľa vlastných požiadaviek prináša maximálnu spokojnosť na strane zákazníka.

S návrhom rodinného domu sa dá hýbať

Rodinné domy sú projektované ako štvorizbové na pozemkoch s výmerou 501 až 1 061 m² a vyznačujú sa modernou architektúrou. S návrhom rodinného domu v rámci projektovej dokumentácie sa dá variabilne hýbať, dokonca sa z neho dá spraviť päťizbový.

Dispozične sú domy rozdelené na dennú časť na prízemí a nočnú na poschodí. V rámci dennej zóny ponúka dom priestory obývacej izby, kuchyňu s oddelenou komorou, technickú miestnosť a toaletu pre hostí.

Vzdušnosť a rozľahlosť dávajú prízemiu veľkoformátové okná, ktoré okrem príjemného presvetlenia ponúkajú vstup na terasu, zväčšujúcu priestor obytného domu. Nočnú časť na poschodí tvoria tri nepriechodné izby, kúpeľňa, oddelená toaleta, šatník a balkón.

Vďaka variabilite projektu a možnosti zasahovať do dispozičného riešenia dokáže klient ovplyvniť nielen výslednú podobu svojho domu, ale aj jeho cenu. K dispozícii sú varianty holodomu, kompletného dokončenia na kľúč pre náročných zákazníkov, ako aj odovzdanie domu v stave hrubej stavby. Vybudovať možno aj garážový prístrešok, objednať sa dá i kompletná záhradná úprava.

Bývať tu možno už v lete 2013

Momentálne najvýhodnejší holodom s pozemkom je možné kúpiť už od 214 808 eur. Výstavba domov sa realizuje na základe skutočného záujmu konkrétneho klienta, pričom tí najrýchlejší tu môžu bývať už v lete 2013.

Jantár Jarovce developera Realkapital Partners AS je držiteľom prestížneho ocenenia CIJ Awards za najlepší rezidenčný projekt roku 2011. Vyrastá na okraji bratislavskej mestskej časti Jarovce na pozemkoch s celkovou rozlohou 46 545 m².

Popri rodinných domoch sú súčasťou projektu aj tri obytné domy s 52 bytmi. V nich je voľných ešte šesť posledných trojizbových bytov a jeden štýlový strešný byt s veľkorysou terasou.

Viac informácií možno nájsť na www.herrys.sk.

BR
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť