Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Dotazník manažéra. Dnes Filip Žoldák

9. apríla 2013 (hnonline.sk) -

Do čoho ste investovali prvé zarobené peniaze?
Neviem, či sa to dá nazvať investíciou, ale ako každý mladý chalan, do auta.

Investícia, ktorá vám priniesla najvyšší zisk?
V rámci vlastného podnikania v oblasti, v ktorej pôsobím, sú najlepšie investície do ľudí a ich vzdelávania. Tie prinášajú najväčšie zisky v krátkodobom aj dlhodobom horizonte. 

Obchod, ktorý sa vám naozaj nepodaril?
Ak už to môžem nazvať obchodom, tak to považujem za úspech. Veľa spoluprác sa totiž skončí ešte pred touto fázou.

Poučenie z krízy?
Nič nie je také zlé, ako vyzerá.

Váš investičný tip do budúcnosti?
Bude to vyzerať ako reklama, ale najlepšia a najčitateľnejšia je investícia do bývania, resp. nehnuteľnosti.

Ako dlho prežije euro?
Z pohľadu obchodovania s nehnuteľnosťami na bývanie je to úplne jedno. Bývať sa musí, a preto aj obchodovať sa bude či v eurách, dolároch alebo korunách.

Kto je kto: Filip Žoldák pôsobí v oblasti nehnuteľností viac ako päť rokov. Od roku 2011 je partnerom v spoločnosti Herrys, kde je zodpovedný za biznis development, marketing, výskum aporadenstvo pre developerov rezidenčných projektov

O spoločnosti: Spoločnosť Herrys poskytuje služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností na bývanie. Bola založená s cieľom poskytovať profesionálne službyuľahčujúce rozhodovanie klientov hľadajúcich nové bývanie. Medzi jej hlavné činnosti patrí prieskum trhu novostavieb v Bratislave a poradenská činnosť. V roku 2012 získala spoločnosť prestížne ocenenie CIJ Awards v kategórii Best Local Real Estate Agency.

Mám veľa kníh  o dizajne. Rád projektujem a navrhujem interiéry a aby som bol v neustálom kontakte, čo nové ponúka trh s realitami neobídem ani stránky s nehnuteľnosťami. Mohol by som pomaly aj školiť maklérov:) ako si vybudovať dobré meno. Aj dobré meno je obchod a človeku nepomôže akákoľvek protekcia ak to dobré meno stratí. Som rád, že HERRYS  nepotreboval zatiaľ žiadnu protekciu.

PhDr. Jaroslav Buček, PhD.
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť