Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Cenovo dostupné bývanie v Bratislave

3. mája 2013 (goodwill.sk)  -Projekt Papaver v bratislavskom Ružinove prinesie štartovacie bývanie za výhodné ceny. Vyplní tak medzeru na realitnom trhu a svojim budúcim majiteľom ponúkne nadštandard vrátane šatníkových skríň a kuchynskej linky. Zrekonštruovaný bytový dom obklopený zeleňou poskytuje výborné dopravné napojenie, obchody a možnosť športového vyžitia. Jedno a dvojizbové byty sú od 1. mája dostupné za predpredajové ceny. Noví obyvatelia sa do nich budú môcť nasťahovať najneskôr začiatkom septembra.


„Byty v objekte Papaver ponúkajú kompletný štandard pre pohodlné bývanie. Samozrejmosťou budú vstupné bezpečnostné a interiérové dvere, plastové okná a kompletne vybavená sanita či podlahy. Netradičným plusom tohto projektu je kuchynská linka a šatníkové skrine, pričom si noví majitelia budú môcť vybrať z rôznych farebných prevedení. V cene všetkých bytov je okrem toho zahrnutá aj pivničná kobka,“ uviedol Filip Žoldák zo spoločnosti HERRYS, ktorá sa na projekte podieľa ako exkluzívny predajca.


Projekt Papaver vo Vlčom hrdle prinesie na jednom mieste výhody pokojného bývania spätého s prírodou v kombinácii s dobrou dostupnosťou do centra mesta a na všetky hlavné ťahy. V blízkosti je hrádza vedúca popri ramene Malého Dunaja, plaváreň, bedmintonová hala, súkromná materská škôlka, nemocnica, banky či obchody.


Developerská spoločnosť MACHO s.r.o. pre projekt kompletne rekonštruuje staršiu budovu, ktorá predtým slúžila ako ubytovňa. Šesťpodlažný objekt ponúka 11 jednoizbových bytov s výmerou 28 m2 a 67 dvojizbových bytov s výmerami od 31 do 45 m2.


„Počas mája ponúkame byty za akciové ceny od 33 700 eur do 54 400 eur s DPH s možnosťou hypotekárneho financovania. K bytu je možné dokúpiť si aj parkovacie státie za 1850 eur s DPH. Táto cena patrí aktuálne k tým najnižším na trhu v Bratislave,“ doplnil Filip Žoldák.

Ďakujem za pochopenie a Vašu fantastickú spoluprácu. Myslím, že Váš osobný prístup a tým prístup aj Vašej realitnej kancelárie ku mne ako zákazníkovi na slovenskom trhu je jedinečný a držím Vám palce do budúcnosti vo Vašom súkromnom a pracovnom živote.

Vladimír Gonda
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť