Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Bratislavský trh s bytmi je neprimeraný a drahý

28. novembra 2012 (www.sab.sk) - Spoločnosť Herrys v týchto dňoch spúšťa špeciálny prieskum, ktorého cieľom je ovplyvniť budúce trendy vo výstavbe bytov.

Súčasný trh nového bývania v Bratislave má podľa spoločnosti Herrys niekoľko prívlastkov - je drahý, neprimeraný, nevyhovujúci, ale aj limitovaný. Tento stav vyplýva z toho, že aj napriek vysokému počtu dokončených nepredaných bytov (až 2 500), veľa ľudí hľadajúcich nehnuteľnosti, nevie nájsť bývanie, ktoré by spĺňalo ich požiadavky z hľadiska ceny, výmery, dispozičného riešenia či štandardného vybavenia. Dôvodom je subjektívny prístup developerov, ktorí projekty navrhovali a stavali podľa svojho úsudku, a to bez toho, aby si skutočné potreby overili u svojich budúcich klientov. Všetci potenciálni kupujúci či ľudia, ktorí si hľadajú bývanie, môžu svoju požiadavku na nové bývanie vyjadriť v novom prieskume spoločnosti Herrys. Prieskum má ambíciu priniesť výsledok v podobe bývania takmer šitého na mieru každému kupujúcemu. Akcia potrvá do 28. februára 2013 na webovej stránke spoločnosti Herrys.

So spoločnosťou HERRYS spolupracujeme od roku 2011. Už po úvodných stretnutiach sme vedeli, že našim partnerom sa stala veľmi ústretová a proaktívna spoločnosť, ktorá vie vždy poskytnúť aktuálny stav na trhu s adekvátnymi odporúčaniami na zlepšenia predajných nástrojov. Vo veľmi krátkom horizonte sa ukázala ich predajná dravosť a na základe ich úspešných výsledkov spoločnosť HERRYS vyhrala aj našu vnútropodnikovú súťaž Najlepšieho predajcu za rok 2011. Ich predajné aktivity nám potvrdili, že vzájomná spolupráca nám prináša kvalitné zastupovanie pri predaji našich projektov.

Anita Štefány, sales and marketing manager GTC Real Estate
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť