Ako prenajať - HERRYS s.r.o

Ako úspešne prenajať nehnuteľnosť

Úspešní prenajímatelia bytov majú byt prenajatý kontinuálne a dlhodobo. Pýtate sa, ako je to možné a v čom spočíva tajomstvo úspešného prenajímania bytu? Takto to robíme pre našich klientov my:

 

Správne nastavenie ceny

Cenu prenajímané nehnuteľnosti ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré sú premenlivé v čase ako aj v nadväznosti na aktuálny dopyt po prenájmoch. Nespoliehajte sa na vlastné odhady, ale nacenenie vašej nehnuteľnosti nechajte na nás. Naši špecialisti sú v teréne každý deň a majú dokonalý prehľad o aktuálnej situácii na trhu. Vypracujú analýzu konkurencie, lokality a zároveň navrhnú na základe ostatných faktorov, akú stratégiu zvoliť priamo pri vás. Poraďte sa zdarma, za akú čiastku sa dnes vaša nehnuteľnosť môže prenajať a získajte pri jej prenájme čo najviac! 

 

Úprava nehnuteľnosti

Nehnuteľnosť chceme vidieť osobne. Jeden zo zásadných no zároveň často opomínaných krokov je jej vlastná príprava, nech sa už jedná o predaj, či práve spomínaný prenájom. Vieme vašu nehnuteľnosť upraviť tak, aby bola atraktívna, zároveň ju profesionálne a kvalitne nafotiť, čo opäť zvýši jej cenu, a to niekedy v rádoch aj ďalších niekoľkých percent. Naši skúsení špecialisti vám dokážu poradiť aj v zásadných otázkach samotnej nehnuteľnosti, napríklad, či zvoliť zariadenú alebo naopak.

 

Prenájom nehnuteľnosti

Vašu nehnuteľnosť budeme inzerovať na hlavných realitných portáloch, o ktorých vieme, že patria medzi najnavštevovanejšie. Vzhľadom k našej rozsiahlej databáze už možno v tejto chvíli nájomníka máme. Preverenie nájomníka je u nás samozrejmosťou a odovzdanie nehnuteľnosti bude pre Vás iba formalitou. My pre vás zaistíme všetko potrebné. Formuláre a dokumenty s celým procesom spojené, sa riadia platnými zákonmi, pretože vás chránime – právom. Pomôžeme vám aj s prevodom energií na nových nájomníkov. 

 


SMART riešením pre tých, ktorí si cenia svoj čas aj peniaze, je naša služba RENT MANAGEMENT, s ktorou máte prenájom vyriešený bez starostí.


Chcete aj vy nehnuteľnosť nie len ponúkať, ale aj úspešne prenajať?Vyplňte krátky formulár a my vás budeme čoskoro kontaktovať.
Čo chcete prenajať?
*Položky označené hviezdičkou sú povinné

Mala som možnosť spolupracovať s realitnou kanceláriou HERRYS po prvýkrát. Osobne som spolupracovala s pánom Dávidom Lengyelom, ktorý mi zastrešil predaj môjho bytu a zároveň kúpu nového bytu pre mňa v rámci Bratislavy. Veľká vďaka a moja nesmierna spokojnosť patrí Davidovi, ktorého profesionalita, ústretovosť, ochota a empatia v jednaní s klientom boli veľkou pridanou hodnotou. Predaj sa uskutočnil hneď ako Dávid zavesil veľmi profesionálne fotografie jednotlivých izieb bytu na stránku. Taktiež mal Dávid odo mňa presné zadanie mojich náročných požiadaviek na nový byt a musím povedať, že ich splnil na 120%. Chcem Vám ešte raz poďakovať za skvelú jedinečnú spoluprácu a ľudský prístup.

Monika Podhorská