Ako úspešne
predať nehnuteľnosť

 

Chcete predať nehnuteľnosť? Tak ste tu správne. Pretože my vieme ako. Ako to robíme? Tu je naše know-how: 

 

Pred samotným predajom spolu zistíme: 

  • aká je aktuálna hodnota vašej nehnuteľnosti
  • ako predať najvýhodnejšie a najrýchlejšie 
  • či je lepšie predať alebo prenajať
  • ako zarobiť viac a mať menej starostí
     

Vašu nehnuteľnosť tak predáme:

 

 

Ocenenie nehnuteľnosti

Cenu nehnuteľností ovplyvňuje množstvo faktorov, ktoré sa menia v čase. Spoľahnúť sa na vlastné odhady sa nemusí vyplatiť. Naši makléri sú v teréne každý deň a majú vynikajúci prehľad o aktuálnej situácii na trhu s nehnuteľnosťami a množstvo skúseností. Poraďte sa zdarma, akú hodnotu má dnes vaša nehnuteľnosť a získajte pri jej predaji čo najviac!

Príťažlivá prezentácia

Prezentácia vašej nehnuteľnosti na všetkých najnavštevovanejších realitných portáloch je samozrejmosťou. Neustále však hľadáme aj nové, inovatívne spôsoby reklamy v online prostredí. Vašu nehnuteľnosť navyše aktívne odprezentujeme potenciálnym záujemcom z internej databázy klientov, ktorá zahŕňa viac ako 10 000 kontaktov. Aj vďaka tomu sa mnohé nehnuteľnosti predajú ešte skôr, ako ich vôbec stihneme nafotiť a zverejniť na portáloch.

Predaj nehnuteľnosti

Máme nos na kupujúcich! Preveríme si serióznosť ich záujmu, zrealizujeme obhliadky vašej nehnuteľnosti a v prípade potreby pomôžeme so zabezpečením financovania. Náš hypotekárny špecialista preverí kupujúcemu všetky dostupné možnosti financovania a vy získate istotu budúceho predaja. Vaša spokojnosť je naším cieľom, preto po celý čas zastupujeme vaše záujmy tak, aby sme pre vás dosiahli tie najlepšie možné podmienky obchodu.

Chránime vás. Právom.

Prevod vlastníckych práv je vďaka komplikovanej legislatíve pomerne zložitý proces. Náš interný právny tím sa postará aby celý obchod prebehol bezpečne, korektne a bez komplikácií. Dohliadneme na zapísanie obchodného prípadu do katastra nehnuteľností a až do momentu odovzdania nehnuteľnosti novému vlastníkovi stojíme po vašom boku a hájime vaše záujmy. Vďaka nášmu členstvu v Národnej asociácii realitných kancelárií Slovenska (NARKS) ste navyše chránený Garančným fondom, ktorého hlavným cieľom je ochrana a presadzovanie práv klientov členov NARKS.

 


Mohlo by vás zaujímať

Prečítajte si rozhovor s Martinom Marsinom, v ktorom sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť, ak chcete predať svoj byt alebo dom rýchlo, výhodne a bez starostí.


Chcete aj vy nehnuteľnosť nie len predávať, ale aj úspešne predať?Vyplňte krátky formulár a my vás budeme čoskoro kontaktovať.
Čo chcete predať?
*Položky označené hviezdičkou sú povinné

Veľmi profesionálny, osobný prístup maklérky. Podrobne vypracovaný dotazník pre odhad nehnuteľnosti. Milá, profesionálna a nenásilná spolupráca.

Zuzana Podhorská