Vyhľadávanie
Nové hľadanie

Slováci budú kupovať nehnuteľnosti v záujme bývania

8. januára 2013 (finance.sk) - Z prognózy spoločnosti YIT Reding vyplýva, že Slováci plánujú v tomto roku investovať do nákupu nehnuteľností nie s cieľom prenajímania, ale vlastného bývania.

"Trh v roku 2013 by sa podľa nášho názoru, čo sa týka kvantitatívnej úrovne, nemal zásadne líšiť od roku 2012,” uviedol riaditeľ pre developerské projekty spoločnosti YIT Reding Milan Murcko.

Spoločnosť Herrys však v tomto roku počíta s miernym oživením. "Ľudia v minulom roku uprednostňovali už postavené novostavby, ktoré sa do značnej miery vypredali. Podobný trend očakávame aj v roku 2013," priblížil Filip Žoldák zo spoločnosti Herrys.

Zdroj: SITA

Mám veľa kníh  o dizajne. Rád projektujem a navrhujem interiéry a aby som bol v neustálom kontakte, čo nové ponúka trh s realitami neobídem ani stránky s nehnuteľnosťami. Mohol by som pomaly aj školiť maklérov:) ako si vybudovať dobré meno. Aj dobré meno je obchod a človeku nepomôže akákoľvek protekcia ak to dobré meno stratí. Som rád, že HERRYS  nepotreboval zatiaľ žiadnu protekciu.

PhDr. Jaroslav Buček, PhD.
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť