Vyhľadávanie
Nové hľadanie

O spoločnosti

 

Spoločnosť HERRYS z Bratislavy má kredit úspešnej, klientmi vyhľadávanej spoločnosti, ktorá pôsobí  na realitnom trhu v Bratislave od roku 2011. Primárne zameranie spoločnosti HERRYS na predaj rezidenčných nehnuteľností poskytuje klientele kvalifikované služby na  nadštandardnej úrovni.

Za výsledkami spoločnosti HERRYS stojí vytrvalá, profesionálna a tímová práca realitných agentov, ktorí absolvujú kontinuálne vzdelávacie školenia zamerané na predajnú stratégiu a obchodnú komunikáciu.   

V rámci portfólia služieb okrem klasického predaja či prenájmu nehnuteľností spoločnosť HERRYS svojim klientom ponúka bezplatné ocenenie nehnuteľností, prieskum trhu a poradenstvo. 

Neodmysliteľnou súčasťou fungujúcej spoločnosti je vhodne nastavený marketing a individuálny prístup k jednotlivým klientom a partnerom. Aj vďaka osobitému prístupu ku klientom získala spoločnosť HERRYS významné ocenenie v rámci udeľovania cien CIJ Awards a získala v rokoch 2012, 2013 a 2014 cenu BEST LOCAL REAL ESTATE AGENCY. 

Realitná kancelária HERRYS má v Bratislave 2 pobočky. Centrála spoločnosti má výhodnú polohu, pretože sa nachádza v centre Starého Mesta Bratislavy, na ulici Žilinská 7-9. Druhá pobočka sídli na ulici Bajkalská 9/A v pasáži projektu III Veže. Tretia pobočka sídli na ulici Landererova 6 v Panorama City.


 

HERRYS

O spoločnosti
Spoločnosť HERRYS má kredit úspešnej, klientmi vyhľadávanej spoločnosti, ktorá pôsobí na realitnom trhu v Bratislave od roku 2011. Primárne zameranie spoločnosti HERRYS...
Čítajte viac >>>
Náš tím
Filozofia spoločnosti spočíva v kvalitných službách. Reality sú o službách a služby sú o ľuďoch. Hoci obchodnícka pozícia predstavuje individuálnu prácu, HERRYS je v prvom rade jeden tím...
Čítajte viac >>>
Kariéra
Aktuálne je v našej spoločnosti otvorená pozícia Realitný Maklér. V prípade, že máte chuť profesijne rásť, naplno využiť svoj obchodnícky potenciál a zaujíma vás práca s nehnuteľnosťami...
Čítajte viac >>>
Ocenenia
Prestížny odborný časopis Construction & Investment Journal (Central & Eastern Europe) vyhlásil na základe hlasovania odbornej a širokej verejnosti v rámci každoročného...
Čítajte viac >>>
Partneri
Medzi obchodných partnerov spoločnosti HERRYS patria...
Čítajte viac >>>

So spoločnosťou HERRYS spolupracujeme od roku 2011. Už po úvodných stretnutiach sme vedeli, že našim partnerom sa stala veľmi ústretová a proaktívna spoločnosť, ktorá vie vždy poskytnúť aktuálny stav na trhu s adekvátnymi odporúčaniami na zlepšenia predajných nástrojov. Vo veľmi krátkom horizonte sa ukázala ich predajná dravosť a na základe ich úspešných výsledkov spoločnosť HERRYS vyhrala aj našu vnútropodnikovú súťaž Najlepšieho predajcu za rok 2011. Ich predajné aktivity nám potvrdili, že vzájomná spolupráca nám prináša kvalitné zastupovanie pri predaji našich projektov.

Anita Štefány, sales and marketing manager GTC Real Estate
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť