Vyhľadávanie
Nové hľadanie

HERRYS - Pozemky, Predaj, Bratislava-Devín

PREDAJ –pozemok 793 m2, ZELENÉ TERASY DEVÍN – pozemok s panoramatickým výhľadom na Devín a okolie, VŠETKY IS k dispozícii , 204 000 €

EN

Realitná kancelária HERRYS ponúka exkluzívne na predaj krásny pozemok s rozlohou 793 m2 pripravený na výstavbu rodinného domu v projekte Zelené Terasy v mestskej časti Devín. Pozemok je svahovitý a ponúka panoramatický pohľad na Devín a okolie. Je nepravidelného lichobežníkového tvaru otvárajúci sa smerom do údolia. Vstup na pozemok je z východnej strany zo Včelárikovej ulice, je to zároveň najvyšší bod parcely.

K dispozícii je príjazdová komunikácia, splašková a dažďová kanalizácia, vodovodná a plynová prípojka, ako aj elektrická prípojka nízkeho napätia. Samozrejmosťou je optické pripojenie televízneho a internetového signálu. Pozemok je vo vlastníctve právnickej osoby, je možný odpočet DPH. V prípade záujmu vieme predložiť štúdiu rodinného domu, ktorá bola vypracovaná spolu s projektovou dokumentáciou.

POZEMOK
veľkosť: 793 m2
Šírka: 20-25 m
v obkolesení prírody
všetky IS k dispozícii
výborná orientácia a krásny výhľad 

CENA
204.000 EUR + DPH (vrátane odborného servisu a provízie RK).

LOKALITA
Devín, vstupná brána do Bratislavy a jedna z jej najmenších mestských častí je lukratívnou lokalitou ležiacou v lone prírody, na sútoku riek Morava a Dunaj, v blízkosti rakúskych hraníc. Poskytuje príjemné bývanie mimo hluku mesta, ale zároveň na skok od všetkého, čo človek potrebuje na komfortný život. Sen o kráľovskom bývaní sa Vám môže splniť len pár metrov od starodávneho hradu Devín a výhľad z Vášho okna môže byť ako výhľad do rozprávkovej krajiny. Nekonečná zeleň Hainburských vrchov a lužných lúk Marchfeldu, nebesky modrá obloha i hladina riek - nová dimenzia bývania.
Okolie lokality, v ktorej sa pozemky nachádzajú poskytuje maximálny komfort samostatnej mestskej časti s kompletnou občianskou vybavenosťou. K dispozícii sú školy, obchody, bežné služby vrátane pošty, banky ale tiež zdravotnícke a kultúrne zariadenia. Devín v budúcnosti čaká ďalší rozvoj a ako bratislavská mestská časť je obsluhovaný mestskou hromadnou dopravou. Okolité prostredie ponúka prekrásne prírodné scenérie, zaujímavé cyklistické trate či turistické chodníky, blízkosť chránenej krajinnej oblasti s jedinečnou flórou a faunou. Len pár krokov od pozemkov sa nachádza aj Devínsky prístav, z ktorého sa môžete vybrať do Hainburgu alebo splavovať rieku na kanoe.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie HERRYS.

Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Devín
ID inzerátu:MP137
Pozemok od: 793 m2
Šírka: 20 m
Dohodnite si obhliadku
Chcem byť informovaný o novinkách
 


Moje naposledy
zobrazené nehnuteľnosti
Zatiaľ ste neprezerali žiadnu nehnuteľnosť
Chcem predať
svoju nehnuteľnosť
Chcem
kúpiť nehnuteľnosť